Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

Kobiecy blog
nowy_slajd.jpg
nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

jedna o drugiej logo

Tytani pracy, czyli kilka słów o pracusiach :) Wyróżniony

Tytani pracy, czyli kilka słów o pracusiach :)

Kilka słów o ,,pszczółkach" :)


Używając określenia ,,pszczółki” mam na myśli wszystkie maksymalnie zapracowane i zaangażowane w swoje życie zawodowe kobietki. Dlaczego zdecydowałam się na poruszenie tego tematu? Otóż coraz częściej zauważam, że my kobiety mając ogromne ambicje - co jest naszą zaletą, coraz bardziej jesteśmy pochłonięte przez pracę, a do pracoholizmu jest bardzo cienka linia.

Pracoholizm to uzależnienie od pracy i brak kontroli nad tym. To, że z zaangażowaniem, oddaniem wykonujesz swoją pracę nie świadczy o tym, że jesteś pracoholikiem. Ważne by w tym wszystkim nie utracić kontroli nad swoim życiem, a w konsekwencji nabawić się problemów zdrowotnych, braku zadowolenia z życia i zaniedbywania siebie i swoich bliskich.
Dobrze, że chcemy pracować chętnie i z zamiłowaniem. Wiadomo - chcemy coraz więcej osiągnąć. Praca z pasją, zaangażowaniem nie jest niczym złym. Tylko czy nie stawiamy sobie poprzeczki zbyt wysoko? Nie narzucamy zbyt dużego tempa?

Jak jest u Was? Nie macie problemu w powiedzeniem STOP NA DZISIAJ WYSTARCZY? Przyznam się, że u mnie bywa różnie. Czasem praca pochłania zbyt wiele czasu, a na najważniejsze zaczyna go brakować... Znacie sposoby jak temu zaradzić?

Ania :)

REKLAMA

Fotograf Jasło

Współpraca

Acha studio biżuterii

Facebook