Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog
previous arrow
next arrow
Slider

kobiecy punkt widzenia logo

Offline Wyróżniony

Offline

Pstryk... wyłączasz facebooka, telefon... Jak myślisz, kto zapuka do twoich drzwi, by sprawdzić co u Ciebie?


Znajdzie się taka osoba? A może zwyczajnie zignorują fakt, że już nie jesteś online?
By to sprawdzić, wystarczy zrobić 2-3 dniowy eksperyment. Zobaczysz jaki uzyskasz efekt. I tu nie chodzi o jakiś egoistyczny sposób zwrócenia na siebie uwagi, ale o zwyczajne odwiedziny – spotkanie w realu.
Pewnie powiesz, że przez facebooka łatwiej, bo ten po drugiej stronie nie widzi twoich emocji i świetnie możesz się kamuflować. Ale na jak długo? W końcu będziesz musiała wyjść z domu i oderwać się choć na chwile od wirtualnego świata.

Media społecznościowe, internet, dają nam ogromne możliwości rozwoju kariery, wizerunku firmy, kreowania własnej ,,wirtualnej” niestety osobowości.
Jest druga strona medalu – samotność w realu. Samotne wieczory, spojrzenia błądzące gdzieś daleko w poszukiwaniu bliskości, ciepła, przytulenia, złapania za rękę, poklepania po ramieniu, pomocy... Mogłabym tak wymieniać w nieskończoność.

Świata nie zmienimy, doskonale wiadomo, w jakim kierunku to wszystko zmierza. Jeszcze kilka lat, a za oknem nie zobaczysz żywej duszy. Wszyscy będą robić wszystko przez ,,neta”.

offline 1

Wtedy:
zamiast pograć w piłkę, pobiegać – zagrasz online w najnowocześniejszą grę
zamiast iść do sklepu – zrobisz zakupy online, a ,,ktoś” podstawi ci gotowca pod drzwi
zamiast pójść na spacer z rodziną – będziecie wylegiwać się godzinami w łóżku, przeskakując z kanału na kanał w tv. Bo tak będzie wygodniej, prościej, bez większych ceregieli.

Mam wrażenie, że nowa technologia przytłacza uczucie, miłość, obcowanie z kimś twarzą w twarz. Jeśli nie znajdziemy w tym odpowiedniego wyważenia, to nasze życie, z dnia na dzień będzie coraz bardziej puste.

Potrafisz odciąć się tak z dnia na dzień od wirtualnego świata i zrobić sobie kilka dni przerwy?
Może warto zaryzykować i nauczyć się cieszyć z takiego stanu?

Ania :)

REKLAMA

Fotograf Rzeszów, Fotografia ślubna Rzeszów

Dodaj komentarz

Wpółpraca

Acha studio biżuterii

Facebook

Copyright © 2015-2019 KOBIETA KREATYWNA BLOG ANNA DZIURA