Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

kobieta kreatywna

Kilka słów o mnie

Miłośniczka kawy wypitej na górskim szlaku. Niepoprawna optymistka, czytająca kilka książek jednocześnie. Stale w ruchu, a najlepiej w górach.

Image

Najlepszy blog
dla kobiet

,,Kobieta kreatywna” to blog, którego głównymi odbiorcami są kobiety. Na łamach jego publikuję sprawdzone przez siebie inspiracje, porady, recenzje produktów, ,,polecajki" w przystępnej formie.

Lekka formuła bloga sprawia, że jest on idealny do porannej kawy. Szczególną uwagę przykuwam do estetyki wykonania każdego wpisu. Oprócz spędzania czasu na pisaniu dużo fotografuję, czytam i podróżuję w miarę możliwości.

Społeczność odbiorców mojego bloga to ludzie, którzy aktywnie współtworzą ze mną to miejsce. Również na Instagramie mamy mocną ekipę. To miejsce, w którym nie gonimy za sztucznymi zasięgami. Zależy nam na tym, by mieć świadomą społeczność, która jest z nami nie tylko dla lajków, ale dlatego, że tworzymy treści z pasją i oddaniem, jednocześnie inspirując siebie nawzajem.

Image
Image

Formy współpracy
na blogu

Chętnie podejmę się
Chętnie podejmę sięWSPÓŁPRACY Z TWOJĄ FIRMĄ
Zależy mi, aby blog był ściśle zgodny z moim podejściem do życia oraz tematyką. Moim założeniem jest, że ma być to miejsce, w którym Czytelnik znajduje chwilę wytchnienia i relaks. Chętnie pomagam w promocji marek, które cenię i uważam za godne polecenia. Ze swojej strony oferuję kreatywność, rzetelność, terminowość, dyskrecję oraz stały kontakt na każdym poziomie zlecenia.

Do kwestii współprac podchodzę zawsze indywidualnie i z pełnym zaangażowaniem.

Dbam o NAJWYŻSZĄ jakość tworzonych treści, stosując ponadczasowe i nieszablonowe rozwiązania. Kieruję się tym, nasza relacja była szczera.

- wpisy sponsorowane na blogu

- wpis z produktem użytym w stylizacji

- testy i recenzje produktów

- konkursy

- banery reklamowe

- inne - ustalone indywidualnie formy współpracy

- patronat

- banery reklamowe

- wyjazdy sponsorowane