Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

Współpraca

Wszystkich zainteresowanych współpracą prosimy o kontakt mailowy: kontakt@kobietakreatywna.pl

,,Kobieta kreatywna” to blog, którego głównymi odbiorcami są kobiety. Na łamach jego publikuję sprawdzone przez siebie inspiracje, porady, recenzje produktów, ,,polecajki" w przystępnej formie. Lekka formuła bloga sprawia, że jest on idealny do porannej kawy. Szczególną uwagę przykuwam do estetyki wykonania każdego wpisu. Chętnie podejmuję się z pozoru nawet niewykonalnych zadań. Oprócz spędzania czasu na pisaniu dużo fotografuję, czytam i podróżuję w miarę możliwości.

Chętnie podejmę się:

- Przygotowania wpisów w ramach promocji produktów
- opracowania artykułów na zlecenie
- organizacji konkursów dla czytelników
- wykonania zdjęć
- i innych

Zależy mi, aby blog był ściśle zgodny z moim podejściem do życia oraz tematyką. Moim założeniem jest, że ma być to miejsce, w którym Czytelnik znajduje chwilę wytchnienia i relaks. Chętnie pomagam w promocji marek, które cenię i uważam za godne polecenia. Ze swojej strony oferuję kreatywność, rzetelność, terminowość, dyskrecję oraz stały kontakt na każdym poziomie zlecenia.

Społeczność odbiorców mojego bloga to ludzie, którzy aktywnie współtworzą ze mną to miejsce. Również na Instagramie mamy mocną ekipę. Blog www.kobietakreatywna.pl to miejsce, w którym nie gonimy za sztucznymi zasięgami. Zależy nam na tym, by mieć świadomą społeczność, która jest z nami nie tylko dla lajków, ale dlatego, że tworzymy treści z pasją i oddaniem, jednocześnie inspirując siebie nawzajem.

Blog dla kobiet


Formy współpracy na blogu www.kobietakreatywna.pl


- wpisy sponsorowane na blogu
- wpis z produktem użytym w stylizacji
- testy i recenzje produktów
- konkursy
- banery reklamowe
- inne - ustalone indywidualnie formy współpracy