Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

babski poradnik logo

Featured

Kobieta kreatywna cytuje...

Kobieta kreatywna cytuje...

Garść rewelacyjnych cytatów. Do mnie trafiają. Przeczytaj! Zobacz! Może znajdziesz ,,coś" dla siebie :) 

Kochani, od pewnego czasu mozecie zauważyć na moim profilu na facebooku, że wrzucam zasłyszane ,,gdzieś” myśli, które do mnie trafiły. Postanowiłam zamieścić je w dzisiejszym wpisie :) Mam nadzieję, że każda z Was znajdzie coś dla siebie. Miłego cytowania :)

Nigdy nie kłóć się z głupcem. Najpierw ściągnie Cię do swojego poziomu, a potem pokona doświadczeniem. (autor nieznany)
Najlepiej przygotowujemy się do jutra koncentrując całą energię i entuzjazm na wykonaniu tego, co mamy do zrobienia dzisiaj. (W. Osler)

Każdy człowiek jest skończonym idiotą co najmniej przez pięć minut dziennie. Mądrość polega na tym, by nie przekraczać tego limitu. (E. Hubbard)

Nie próbuj nigdy robić kogoś drugiego takim, jakim ty sam jesteś. Wiesz przecież dobrze - i Bóg również - że jeden egzemplarz z tego rodzaju wystarczy. (Ralph Waldo Emerson)

3

Jeśli chcesz zdobyć prawdziwe szczęście, musisz przeznaczyć wszystkie siły na dążenie do celu zgodnego z twoim powołaniem. (William Cowper)

Nie mów, że coś ci się od świata należy. Świat nie jest ci nic winien - był tu przed Tobą. (Mark Twain)

Wytknięty cel jest podstawą wszelkich osiągnięć, zarówno mniejszych, jak i większych. Nawet silny mężczyzna może zostać pokonany przez dziecko, które zdąża do celu. (autor nieznany)

Ludzie sukcesu nie rodzą się tacy. Odnoszą sukcesy poprzez wykształcenie zdolności robienia tego czego ludzie nie odnoszący sukcesów nie lubią robić! (Steve Ibbotson)

1. Miej czas na Pracę, to cena sukcesu. 2. Miej czas na Myślenie, to źródło potęgi. 3. Miej czas na Zabawę, to sekret młodości. 4. Miej czas na Czytanie, to podstawa wiedzy. 5. Miej czas na Modlitwę, to zmywa pył ziemi z powiek. 6. Miej czas na Przyjaciół, to źródło radości. 7. Miej czas na Miłość, to sakrament życia. 8. Miej czas na Marzenia, to wznosi Twoją duszę do gwiazd. 9. Miej czas na Śmiech, to pieśń pomagająca znosić trudy życia. 10. Miej czas na Planowanie, to sekret umożliwiający znalezienie czasu na dziewięć pierwszych punktów! (autor nieznany)

Jesteś na tym świecie kimś niepowtarzalnym. Wykorzystaj do maksimum to, co dala ci natura. W gruncie rzeczy cala sztuka ma charakter osobisty. Możesz wyśpiewać tylko to, kim jesteś. Musisz być takim, jakim uczyniły cie twoje doświadczenie, otoczenie i dziedzictwo. Na dobre i na złe musisz grac na swoim własnym, małym instrumencie w wielkiej orkiestrze życia. (Dale Carnegie)

Pokorni ludzie idą zawsze z prądem. Niepokorni próbują iść pod prąd. Cały postęp ludzkości leży dlatego w rękach niepokornych! (Bernard Shaw)

1
Ludzie wierzą, że są nieszczęśliwi, ale mało kto wie, że mógłby być szczęśliwy. (Albert Schweitzer)

Są ludzie, którzy nie zauważają małego szczęścia, ponieważ daremnie czekają na duże. (Pearl Buck)

Jeśli chcesz być tam, gdzie nigdy nie byłeś, musisz iść drogą, którą nigdy nie szedłeś. Jeśli chcesz osiągnąć to, czego nigdy nie miałeś, musisz robić to, czego nigdy nie robiłeś. (Dominick Coniguliaro)

Cudownej inspiracji Kochani :) Jeśli znasz inny, równie rewelacyjny cytat, to umieść w komentarzu pod tym postem. Chętnie poczytam :)

Ania :)

50000 Pozostało znaków