Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

kobiecy punkt widzenia logo

Błyskotki – najlepsi przyjaciele kobiety

1

Kobietę i błyskotki łączy wyjątkowa więź.

Kiedyś Marilyn Monroe śpiewała, że naszymi najlepszymi przyjaciółmi są diamenty i ten tekst jest jak najbardziej aktualny.  Świecidełka sprawiają radość, gdy występują zarówno w roli prezentu dla kogoś, ale też gdy kupujesz je dla siebie. Stanowiąc detal, element całej stylizacji podkreślają wyjątkowość kobiety.

,,Skarbnice” z kolczykami, łańcuszkami, bransoletkami
Biżuteria jest detalem estetycznym, a kobieta najzwyczajniej w świecie chce go mieć. Nie musisz od razu sięgać po diamenty :) Na rynku można znaleźć tańsze, a równie wspaniałe dodatki. Sztuczna biżuteria, z elementami srebra przyćmi nie jeden diament. W ofertach przebieraj do woli, porównuj, by w końcu trafić na tą wyjątkową, niepowtarzalną, przeznaczoną tylko dla Ciebie biżuterię.
O czym należy pamiętać podczas zakupów? Ważne by wybrany przez Ciebie element nie przytłaczał stylizacji. Biżuteria ma stanowić detal, ale jednocześnie być tak wyeksponowana, by każdy ją zauważył. Musi pasować do Twojego stylu, nastroju - musi iść z tym w parze.

Chciałabym Wam przedstawić wyszukane przeze mnie perełki :)
ACHA Studio Biżuterii oferuje autorską biżuterię o ponadczasowym stylu. Ich propozycje znajdziecie TUTAJ. Zapraszam też do śledzenia nowości na facebookowym profilu firmy TUTAJ. Ja się w nich zakochałam :)
Z czego wykonana jest ta biżuteria? Z miłości do piękna i z pasji. To połączenie srebra próby 925 oraz oryginalnych minerałów. Polecam :) Im więcej jej przeglądam, tym bardziej chcę ją mieć. Zresztą zobaczcie sami :)


a

 

Delikatny, ale niezwykle stylowy zestaw - ENJOY EVERY MOMENT, SHINE BRIGHTLY. Niepowtarzalny amazonit i srebro. Dodatki - nowoczesne zawieszki.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

ALWAYS BE POSITIVE

ALWAYS BE POSITIVE. Stylowa bransoletka wykonana z fasetowanych kul agatu i srebra próby 925. Agat – oryginalny minerał nazywany "kamieniem sukcesu" lub "kamieniem ochronnym". Pozwala osiągnąć tak ważną w życiu równowagę fizyczną, intelektualną i emocjonalną. Tłumi negatywne emocje, pobudza pokłady energii i dodaje siły. Umożliwia wiarę w siebie i swoje możliwości.

 

 

 

 

  

Bransoletka MOTIVATIONCOURAGE

 

 

MOTIVATION - Efektowna bransoletka, idealna na prezent

 

 

 

 

 

 

 

 

 

fr


EFEKTOWNY ZESTAW - STAY STRONG, LIFE & HOPE. 

Kamienie naturalne - fasetowane kule onyksu czarnego i srebro próby 925.

Onyks to kamień wewnętrznej siły. Dodaje odwagi, obdarza wytrwałością, zwiększa wytrzymałość i odporność, przyciąga pomyślny los. Uważany jest za idealny dla osób, które żyją przeszłością, nie mogąc tym samym podążać szczęśliwie naprzód.

 

 

 

 

 


d

Biżuteria wędruje do Klienta w wyjątkowych pudełkach jubilerskich, które dobierane są w zależności od rodzaju biżuterii.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

A jaką biżuterię Wy lubicie?

 

Komentarze obsługiwane przez CComment