Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

kobieta miesiaca logo

Featured

Multizadaniowa kobieta

Multizadaniowa kobieta

Jak skutecznie planować swój czas?

W sieci aż roi się od porad na temat planowania. Nie da się ukryć, że świat zwariował i od nawału obowiązków najzwyczajniej w świecie nie wyrabiamy. Doba dla każdego ma tak samo 24 godziny i bez dobrego planu ciężko wszystko ogarnąć.

W zapanowaniu nad czasem pomocne okażą się kalendarze, plannery, notatniki, zeszyty...
Są tacy, którym wystarczy zwykły zeszyt i długopis, by precyzyjnie zaplanować swój czas. Super! Taki minimalizm, porządek w zeszycie i w głowie to ogromny atut.
Ja osobiście bardzo lubię planować w odpowiednim plannerze.

Od roku towarzyszy mi glam planner i nie zamienię go na żaden inny. Przejrzysty, z miejscem na notatki, listę zadań – cudo.
Glam planner jest dopracowany w każdym calu, niezwykle kobiecy, praktyczny i elegancki. Ma solidną konstrukcję i twardą oprawę. Wnętrze plannera jest dopracowane i przemyślane. Ten planner został stworzony z myślą o nas – kobietach. To świetny pomocnik w planowaniu obowiązków.
Bardzo urzekły mnie cytaty, które znajdują się na kartach rozpoczynających dany miesiąc. Trafne myśli, piękna czcionka – coś w sam raz dla mnie.

W mojej pracy, dobry kalendarz jest niezbędny. Terminy sesji, wizyt, konferencji – wszystko musi być dokładnie zaplanowane, by niczego nie pominąć. Dobra organizacja i planowanie, pomaga mi usystematyzować wszystko i lepiej ogarnąć. Nie tracę czasu na zastanawianie się, co by tu zrobić, tylko działam. Dlatego planner jest ogromnym ułatwieniem.

Idealny planner

365 dni zaplanujesz z przyjemnością

 

planerDobrze zaplanowany czas pozwala lepiej wykorzystać szanse i przewidzieć ewentualne porażki. Pomyśl! Od czego zaczynasz jakieś przedsięwzięcie w swoim życiu? Oczywiście od zrobienia konkretnego planu. Gdy jasno wyznaczysz zadania, zaoszczędzisz czas i będziesz mogła wykorzystać go na pasje, przyjemności. Wypracowanie sobie pewnego schematu, systemu planowania na początku jest trudne, ale z dnia na dzień lepiej to ogarniesz.

Zaplanuj tyle zadań ile możesz realnie wykonać. Dobry organizer to skuteczne narzędzie do zapanowania nad czasem.

 

Lepiej wykorzystasz swój potencjał, a znalezienie czasu na chwilę relaksu nie będzie problemem.

Wracając do Glam Plannera mam nowinkę. W tym roku na rynku pojawiły się nowe kolory okładek plannera. Są prześliczne :)

Jak ogarniacie swój czas? Lubicie plannery?

Ania :)

50000 Pozostało znaków