Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

kobieta miesiaca logo

Piranie biznesu

Piranie biznesu

Zajmują wysokie stanowiska, prowadzą mniejsze lub większe biznesy.

Kobiety przedsiębiorcze, które osiągnęły w sferze biznesowej wysoką pozycję zawodową są coraz częstszym ,,zjawiskiem".
I choć wcale nie jest łatwo pogodzić obowiązki domowe z zawodowymi, to ,,liderki przedsiębiorczości" radzą sobie z tym doskonale.
Piranie biznesu, bo tak większość odbiera te kreatywne, pełne pasji kobiety, świetnie odnajdują się w środowisku zdominowanym przez mężczyzn. Delikatność, wrażliwość, którą posiadają już jako cechę wrodzoną rewelacyjnie komponuje się z uporem, samodyscypliną czy w końcu z konsekwencją. Można tutaj troszkę ,,rozważać" czy rzeczywiście te ,,biznesowe harpie" mają konkretny plan działania, czy to tylko zasługa odrobiny szczęścia, spontaniczności by wszystko szło jak po maśle.
Nic bardziej mylnego! To kobieta w przeciwieństwie do mężczyzn musi zawalczyć o siebie i swoje JA. To ona jest skazana na ciągłe udowadnianie, ze szminka, długie i zgrabne nogi, ładna buzia stanowią tylko dodatek do niej samej, że przecież oprócz atrakcyjnego wyglądu posiada wiedzę, odpowiednie kwalifikacje zawodowe i super pomysły.

To kobieta zarówno ta realizująca sie w domu, jak i ta spełniająca zawodowo musi zachować w tym wszystkim równowagę. Matka, żona, kochanka, strażniczka domowego ogniska, bizneswoman, pracująca 24 godziny na dobę itp. Jak by tak dokładniej wziąć ,,pod lupę" spełnione rodzinnie i zawodowo panie to chyba większość z nich ma ADHD :) Nie dość, ze potrafią robić milion rzeczy naraz i ciągle dokładane są im nowe to na to wszystko zazwyczaj mają bardzo mało czasu. Nikt inny, tylko kobieta umiejętnie wydobędzie choćby najmniejsze źródło energii by zasilić ludzki akumulator i doprowadzić daną czynność do końca. To kobieta ma na życie taki ,,złoty środek".

piranie3


Ania :)

50000 Pozostało znaków