Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

piekna byc logo

Małe dzieła sztuki

Małe dzieła sztuki

Buteleczki przypominające małe dzieła sztuki, intrygująca i uwodzicielska woń, która potrafi wyrazić coś więcej niż słowa... PERFUMY

Cudowne flakoniki, które kuszą nie tylko zapachem ale i wyglądem, potrafią zawrócić w głowie. Zgadzacie się? Która z nas nie lubi uwodzicielskiej woni, nutki tajemniczego zapachu... :)
Ale pytanie jaki zapach wybrać? Czy wystarczy mieć jeden perfum na każda okazję? Jesteście w stanie takiego zakupu dokonać?
Mnie do tej pory to się nie udało i na półce mam kilka buteleczek, z których wybieram zapach pasujący do danej sytuacji: inny do pracy, inny na wielkie wyjście itp.

bNiestety, czytaj: a może dobrze, że tak jest, półki w perfumeriach uginają się od różnorakich propozycji, kusząc potencjalnych klientów. A flakoniki? Każdy inny, swoją wyjątkowością sprawia, że zatrzymujesz się, patrzysz, a za chwilę chcesz go mieć. Paleta zapachów bardzo duża. Magiczne wonie wywołują wspomnienia i dostarczają energii. Podczas zakupów należy pamiętać, że zapach powinien pasować do ,,właściciela”. Musi określać jego temperament, sposób bycia i energię jaką wokół siebie ta osoba tworzy.

Zapach ściśle związany jest z naszym stylem życia.
Perfumy orientalne podkreślą seksapil i dodadzą pewności siebie. Co powiecie na wyraziste nutki piżma i ambry?
Na wiosenne osłabienie idealnie sprawdzą się perfumy z cytrusową wonią. Pomarańcza, mandarynka to fantastyczni pobudzacze:)

Jakie zapachy lubicie? Macie jedne, uniwersalne perfumy? A może kilka?

Ania :)

Lucy
Jeden perfum to zdecydowanie za mało jak dla mnie. A flakoniki kuszą wyglądem.
0

50000 Pozostało znaków