Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

zdrowie logo

Zadbaj o siebie na wiosnę

 321154

Spustoszenie na naszej skórze po zimie? Chyba najwyższy czas na wiosenny remanent.

Zimowa stagnacja nie może wiecznie trwać. Najwyższy czas wziąć się za siebie i powitać wiosnę z odzyskaną energią i siłą.
Dla wielu ludzi to najpiękniejsza pora roku nie tylko za sprawą zwiększonej ilości promieni słonecznych ale nade wszystko budzącego się do życia otaczającego nas świata. Żegnamy czapki, szaliki, ciepłe płaszcze, kurtki. Za sprawą tej pory roku każdy bardziej lub mniej świadomie chce wyglądać pięknie i świeżo.

 

Niestety na jaw wychodzą niedociągnięcia i zaniedbania po zimie. Szczególnie w tym roku zimowe choroby dały się we znaki wielu osobom i mimo, iż walka z nimi już dobiega końca, to spustoszenie i ślady jakie zostawiły w naszym organizmie są ogromne. Może najwyższy czas na wykonanie badań profilaktycznych, które pozwolą ocenić ogólny stan naszego organizmu, zniwelować ewentualne niedobory witamin. Dzięki takim krokom uzyskamy pełny obraz naszego zdrowia. Wykonanie podstawowych badań nie wymaga od nas zbyt wiele. Wystarczy udać się do swojego lekarza rodzinnego i poprosić o skierowanie na badania. Takie badania można wykonać też odpłatnie bez skierowania w punkcie pobrań.


Wiosennej dbałości wymaga nasze ciało i to bez względu na wiek. Wyselekcjonowane składniki w wiosennych kosmetykach doskonale nawilżą i odżywią zmęczoną po zimie skórę. Oczywiście samo używanie kosmetyków nie wystarczy. Ważne by stosować też suplementy doustne. Odpowiednie proporcje pozwolą na uzyskanie lepszego i dłuższego efektu i każdy z nas będzie wiosną czuć się świeżo i wyglądać olśniewająco. Wystarczy trochę samozaparcia, dobrych chęci i zabieramy się za siebie.

 

Ania :)

50000 Pozostało znaków