Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

babski poradnik logo

Featured

Idealne prezenty na Dzień Kobiet

Idealne prezenty na Dzień Kobiet

8 marca za kilka dni. Stajesz przed wyzwaniem, jaki prezent kupić ukochanej kobiecie. Co podarować, by poczuła się w tym dniu kochana?

Poniżej 3 prezentowe pewniaki, z których ucieszy się każda kobieta (ps Mężu mój kochany :) czytaj, notuj, kupuj )

1. Subtelny dodatek o wyjątkowym znaczeniu – biżuteria
Uwielbiam delikatne dodatki, minimalistyczne łańcuszki, bransoletki. To doskonałe dopełnienie każdej stylizacji. Bez względu na okazję możesz wykorzystać różne kombinacje, łączyć ze sobą jak tylko ci się podoba. W zgodzie z nastrojem, stylem i temperamentem.
Na rynku dostępnych jest mnóstwo biżuteryjnych nowości. Jeśli dobrze przewertujesz internet, na pewno znajdziesz coś wyjątkowego.
Dzień kobiet to doskonała okazja do tego, by obdarować ukochaną osobę jakimś jubilerskim cackiem.
Bardzo modne i piękne są bransoletki z kamieni naturalnych. To must have każdej kobiety.

Z okazji Dnia Kobiet, wspólnie z ACHA Studio Biżuterii mam dla Was niespodziankę. Na hasło kobietakreatywna dostajecie 20% rabatu na biżuteryjne zakupy. Rabat ważny jest do 10.03.2019 roku.

2. Książka
W szkole, większość z nas czytanie książek (lektur) uważała za przykry obowiązek. Współcześnie czytanie jest nie tylko na topie, ale znacznie częściej można zauważyć czytającą osobę np. w pociągu, poczekalnie itp.

Książka to idealne rozwiązanie na prezent dla typowego mola książkowego (w pozytywnym tego słowa znaczeniu) oraz dla pracującej na pełnych obrotach kobiety, która marzy o tym, by po pracy wygodnie usiąść w fotelu, z kubkiem herbaty i ulubioną książką. Żeby ułatwić ci poszukiwania ma dla Ciebie listę książek, które idealnie nadadzą się na prezent.

- Jamie Cat Callan ,,Szczęście na dzień dobry. Francuzki zdradzają sekret, jak być coraz atrakcyjniejszą i cieszyć się każdym dniem”
- Joanna Godecka ,,Nie odkładaj życia na później”
- Joanna Godecka ,,Bądź pewna siebie”
- Agnieszka Krawczyk ,,Tylko dobre wiadomości”
- Katarzyna Michalak ,,Lato w Jagódce”
- Katarzyna Grochola ,,Pocieszki”

Książka idealne rozwiązanie na prezent

3. Wieczór we dwoje
Jeśli znudziły Ci się spacery do parku i nie wiesz jak zaskoczyć bliską Ci osobę, poniższa wyliczanka powinna ułatwić ci zadanie:

- kino
- teatr
- kurs tańca towarzyskiego
- dancing
- SPA
- koncert

Mam nadzieję, że moja lista choć troszkę ułatwiła Wam zadanie.

8 marca najważniejsze jest to, by wszystkie kobiety poczuły się kochane i wyjątkowe. Może warto wyręczyć ją w domowych pracach, w przygotowywaniu obiadu. Niech poczuje się jak królowa :)

Ania :)

50000 Pozostało znaków