Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

babski poradnik logo

Featured

5 powodów, dla których warto jeździć na rowerze

5 powodów, dla których warto jeździć na rowerze

W Krakowie mają swojego Smoka Wawelskiego, a reszta Polaków ma SMOG. Jeden (ten krakowski) zieje ogniem, a ten z ,,g” na końcu, zatruwa nam życie.

Czyste powietrze niedługo będą przepisywać w przychodni na receptę. Wszystko dlatego, że stężenie paskudnych substancji w powietrzu jest bardzo duże.
Wbrew temu, co myślą inni, że niby jednostka niewiele może, uwierz w fakt, że twoja postawa może pozytywnie wpłynąć na otaczający świat. Zawsze masz wybór!

Oto 5 przykładów na to, jak pozytywny wpływ na życie i zdrowie ma jazda na rowerze

- zdrowy i ekologiczny tryb życia

- dbasz o środowisko

- oszczędzasz pieniądze

- poprawiasz nastrój

- dbasz o kondycję i zdrowie

Spróbuj zamienić samochód na rower. Nie namawiam cię tutaj do całkowitej rezygnacji z samochodu, ale są sytuacje, w których rower z pewnością wystarczy. Pokaż światu, że rowerzystów jest wielu, że budowanie ścieżek rowerowych jest równie istotne, jak parkingi samochodowe. Swoją drogą to coraz bliżej nam do tego, by świat zmienił się w betonowy twór, bez zieleni, lasów, parków. Prawda?
Ja tego nie chcę. A ty?

Wsiadaj na rower, rusz 4 litery, zadbaj o siebie i otaczający cię świat. Jazda na rowerze to spora oszczędność pieniędzy – czytaj: nie musisz go tankować.
Siadając na rower wybierasz zdrowie i lepsze samopoczucie. Podczas wysiłku fizycznego wytwarzają się endorfiny – hormony szczęścia. O tym, jak rower pozytywnie wpływa na nasz organizm pisałam TUTAJ. Serdecznie zapraszam cię do tego wpisu.

Dajcie znać w komentarzach czy również częściej niż auto, wybieracie rower.

Ania :)

50000 Pozostało znaków