Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

babski poradnik logo

Featured

Pielęgnacja w stylu EKO

Pielęgnacja w stylu EKO

Nieustanie poszukujemy kosmetyków, które będą miały dobry wpływ na nasze ciało, ale będą też w 100% naturalne...

Jest to dość trudne, zwłaszcza, że półki sklepowe uginają się od nadmiaru śmieciowych kosmetyków, których skład zawiera całą tablicę Mendelejewa.

Dbając o swoje ciało zawsze wyznaję zasadę, że im mniej tym lepiej. Selekcji poddaję każdy produkt po to, by być pewną, że moje ciało dostanie to, co najlepsze.

Chciałabym przedstawić Ci rewelacyjną serię kosmetyków, które w swoim składzie mają 100% składników pochodzenia roślinnego. To idealne rozwiązanie dla osób, które szukają ekologicznych produktów do pielęgnacji skóry całego ciała. Kosmetyki NOVA oparte są na ekstraktach i olejach roślinnych pozyskiwanych z rodzimych upraw. Nie mają w swoim składzie konserwantów czy kompozycji zapachowych. To idealne kosmetyki dla wegan i wegetarian.

Seria Czarna Porzeczka i Słonecznik przeznaczona jest dla osób, których skóra potrzebuje odpowiedniej pielęgnacji. Sucha, wrażliwa czy też normalna skóra zostanie nawilżona, odżywiona a jej ogólny wygląd poprawiony. Efektem jest gładka i miękka skóra.

Kosmetyki NOVA bogate są w składniki aktywne m.in.:
ekstrakt z owoców czarnej porzeczki
olej z czarnej porzeczki
olej słonecznikowy
olej z pestek moreli
masło mango
masło shea
witamina E

Naturalne kosmetyki Nova nie podrażniają skóry. Delikatnie dbają i odżywiają ją od wewnątrz po to, by nasze ciało z dnia na dzień stawało się piękniejsze.

Kolejny ogromny atut tej serii kosmetyków to fakt, że przy ich produkcji ograniczone zostało zużycie papieru. Producenci celowo zrezygnowali z kartonika zewnętrznego, a wszystkie informacje umieścili na etykiecie produktu. Etykieta została wykonana z recyklingu. Dodatkowo zawiera pozostałości skórek owoców po produkcji soku. Cudownie, że na rynku kosmetycznym pojawiła się taka firma z ekologicznym podejściem.

Kosmetyki Nova


Naturalne kosmetyki Nova


Czarna porzeczka & Słonecznik

 Jestem przekonana, że taki zestaw ,,eko” kosmetyków będzie idealnym prezentem na zbliżające się święta. Seria Czarna Porzeczka i Słonecznik to gwarancja pielęgnacji na najwyższym poziomie i w ekologicznym stylu.

Ania :)

50000 Pozostało znaków