Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

babski poradnik logo

Featured

Sposób na relaks: KOLOROWANKI dla dorosłych

Sposób na relaks: KOLOROWANKI dla dorosłych

Kolorowanki dla dorosłych to nowy sposób na spędzenie wolnego czasu i nie tylko.

Relaks, radość, kreatywne wariacje na kartce papieru, to tylko niektóre z zalet, jakie niesie za sobą kolorowanie.
Pamiętasz czasy dzieciństwa? Pewnie nie raz siedziałaś na kanapie, trzymając na kolanach ulubione kolorowanki i pochłonięta bez reszty tworzyłaś barwne obrazy. Do niedawna myślałam, że moda na kolorowanie bez względu na wiek, to jakaś głupota i zwyczajne marnowanie czasu. Myliłam się.
Moją kolorowankę dostałam od przyjaciółki, która sama ,,zarażona” beztroskim bazgraniem postanowiła mnie uczynić szczęśliwszą i podarowała ów prezent. Książka jak książka. Ma okładkę, kilkadziesiąt stron, trochę tekstu i szarobure obrazki, którym pasowałoby nadać inny, bardziej optymistyczny wygląd. Kochani, to naprawdę potrafi zawrócić w głowie. Jeśli lubicie tworzyć, malować, to tego typu książki są dla Was. Oczywiście z nowej propozycji księgarni mogą korzystać, czytaj: powinny! osoby, które są zestresowane i potrzebują chwili zapomnienie i takiego pozytywnego restartu. Badania, jakie prowadzą naukowcy, pokazują, że kolorowanie ma pozytywny wpływ na osoby znajdujące się w depresji, zabiegane itp.

Magia kolorów
4Kolorowanie uważam za wspaniałe doświadczenie, które nie tylko przypomina mi czasy dzieciństwa, ale dostarcza sporo radości i jest doskonałą formą na spędzenie wolnego czasu, nie tylko samemu, ale i w gronie rodzinnym. Poniżej kilka propozycji kolorowanek dla dorosłych. Nie bójcie się wejść w świat beztroski i barw. Kolorowanie to doskonałe doświadczenie. Zdecydowanie polecam :)

2

Ania :)

Taylor
Kiedyś myślałam o zakupie takich kolorowanek. Zastanawiam się czy też je polubie. Hmm może najpierw wydrukuje coś z neta na próbę
0
Anna
Aniu też udaje mi się wygospodarować kilka chwil tylko dla siebie, kredek i kolorowanki
0
Kate
Widzę że świat zwariował na puncie kolorowanek... wszędzie o tym piszą, mówią... naprawdę takie są ekstra ??
0

50000 Pozostało znaków