Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

Inspiracje

Bez niej ani rusz... torby, torebeczki, torebki

Bez niej ani rusz... torby, torebeczki, torebki

Kopertówka, listonoszka, torba do pracy, kuferek, torebko-plecak, torba na ramię – osobista skarbnica kobiety.

Wybierasz ją w zależności od nastroju, okazji. Jedyny i niepowtarzalny dodatek, w którym ulokowane są drobiazgi. Co kryje się w babskiej torebce? Czy nosimy w nich tylko niezbędne rzeczy? Chaos... a Ty i tak wszystko w niej znajdziesz :)

Kupując torebkę biorę pod lupę wszystko. Począwszy od jej jakości,wytrzymałości (w końcu będzie dźwigać te moje niezbędne kilogramy:)) skończywszy na jej przeznaczeniu (do czego, na jaką okazję)

CZAJKACZAJKACodzienna
Z reguły jest dość pakowna, bo mój ,,codziennik” jest sporych rozmiarów. Musi być wytrzymała i uniwersalna jeśli chodzi o kolor. Najlepiej gdy ma w środku kilka kieszeni, zameczków, dzięki czemu pozwoli mi uporządkować drobiazgi. Jakie tajemnice skrywa moja torebka?
-dokumenty
-kosmetyczka
-książka
-długopis, zakreślacz
-kalendarz
-telefon komórkowy
-czasem gazeta
-klucze
-słuchawki
-okulary przeciwsłoneczne
-inne mniej potrzebne i niekontrolowane drobiazgi
-wizytówki
-dyktafon (niezbędnik do pracy:))
-chusteczki higieniczne

Jak widać lista tych najpotrzebniejszych rzeczy jest dość spora, a co za tym idzie torebka, w której muszę je pomieścić musi mieć odpowiednie gabaryty. Na szczęście duże torby oprócz tego iż są praktyczne, są też modne.


Studio MS Magdalena Sajdak

 

Kopertówka-wizytówka :)

Wybieram ją na specjalne okazje. Staje się dopełnieniem mojej stylizacji i tak naprawdę bardziej pełni role ozdoby niż walizki :) To chyba jedyny rodzaj damskiej torebki, w którym nie gości bałagan :) Kopertówka emanuje elegancją, jest kombinacją barw, wzorów. To coś w stylu podręcznej biżuterii. Kopertówkę możesz wygodnie trzymać w dłoni lub owinąć wokół nadgarstka :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

CZARNAOWS

 

 

Listonoszka
Mała, duża z paskiem, który wygodnie przewiesisz przez ramię. Do pracy, do kawiarni, do każdego stroju. Kolorystyka bardzo bogata. Każda Pani znajdzie coś dla siebie :)

Na zakupy z humorem
Jak dobrze, że coraz więcej kobiet decyduje się na zmianę foliowych jednorazówek na torby ekologiczne. Panie wybierają ekotorby na zakupy. Kombinacja kolorów dowolna plus pełen humoru napis... czemu nie. Nie dość, że ekologicznie, to jeszcze wesoło. Na zakupach można spotkać również kobiety z wiklinowymi koszami – zdecydowanie jestem na TAK :)

Plecak

Niektórym kojarzy się tylko i wyłącznie ze szkołą, książkami. U mnie plecak jest niezbędny do pracy. Fotografując, muszę przecież gdzieś pomieścić te wszystkie obiektywy, akumulatory itp. Plecak wybieram również na wycieczki ze względu na wygodę.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


Ania :) 

Bennett
Cześć dzięki za wpis dla nas !
0
Zuzanna
Staram się dbać o środowisko, więc u mnie jest to dodatkowy aspekt, brany pod uwagę podczas zakupu torebki. Ostatnio odkryłam markę Bohou, która tworzy piękne, ręcznie robione torebki http://bohou.pl/kolekcja/braid z bawełny pochodzącej z recyklingu. Zamówiłam na próbę i jestem zachwycona - jakość wykonania bez zarzutów, a stylistyka pasuje dosłownie do wszystkiego.
0

50000 Pozostało znaków