Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

Inspiracje

Featured

Kartki świąteczne

Kartki świąteczne

Dlaczego warto wysyłać kartki bożonarodzeniowe?

Okres świąteczny to bogactwo przeróżnych tradycji i zwyczajów bożonarodzeniowych. Za nami wizyta świętego Mikołaja, a wielkimi krokami zbliżamy się do Wigilii. Nie wiem jak wy, ale ja wprost nie mogę się jej doczekać.
Uwielbiam klimat świąt, choinkę, wspólne śpiewanie kolęd i odwiedziny najbliższych.

Tradycje bożonarodzeniowe kształtowały się przez wiele lat, dzięki czemu dzisiaj możemy z tych dobrodziejstw czerpać garściami.
Jedną z przedświątecznych tradycji w mojej rodzinie jest wysyłanie kartek świątecznych. Teraz, gdy internet jest głównym środkiem komunikowania się, tradycyjne wysyłanie kartek stało się niemodne, uciążliwe, a niektórym wręcz sprawia kłopoty.

Wysyłamy hurtem świąteczne e-maile, zasypujemy znajomych lawiną wiadomości w mediach społecznościowych, bo tak szybciej i wygodniej.
W mojej rodzinie jest troszkę bardziej tradycyjnie. Każdego roku, przed świętami Bożego Narodzenia wysyłamy kartki do osób bliskich naszemu sercu. Są to nasi krewni, przyjaciele, ci, z którymi nie spotkamy się w święta, a pamiętamy o nich i tym drobnym gestem chcemy sprawić im radość.

Dlaczego warto wysyłać kartki bożonarodzeniowe?


Tradycje bożonarodzeniowe

Kartki świąteczne można stworzyć samodzielnie, bądź skorzystać z tych dostępnych na rynku. W tym roku, nasze kartki będą nadzwyczaj wyjątkowe. Świąteczne ilustracje, które je zdobią, są kopią obrazów namalowanych przez wyjątkowych artystów. Oryginały obrazów zostały namalowane ustami lub stopami. Ilustracje są przepiękne, wykonane z ogromną precyzją. Nie mogę wyjść z podziwu. To prawdziwe dzieła sztuki. Jeśli szukacie ciekawych kartek, a przy okazji chcecie wspomóc tych fantastycznych artystów, odsyłam was na stronę www.amun.com.pl. Znajdziecie tam coś więcej niż kartki świąteczne. To miejsce, w którym niemożliwe staje się możliwym. Miejsce, gdzie dzieją się prawdziwe cuda na naszych oczach i Wy możecie tą inicjatywę wesprzeć.

Zachęcam Was do wysyłania świątecznych życzeń tradycyjną drogą. Wyślij kartkę świąteczną do osoby, która jest bliska twemu sercu, a nie jesteś w stanie odwiedzić ją w tym roku. Jestem pewna, że poczuje się wyjątkowo z ciepełkiem na sercu.

Dajcie znać w komentarzach, czy również wysyłacie kartki świąteczne. Jestem ciekawa Waszych opinii na ten temat.

Ania :)

50000 Pozostało znaków