Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

Inspiracje

Featured

Najbardziej lubiane wpisy na blogu

Najbardziej lubiane wpisy na blogu

Końcówka roku to czas kalkulacji i przemyśleń. Postanowiłam na blogu zrobić małe podsumowanie.

Przygotowałam dla Was zestawienie najbardziej lubianych tekstów. Znajdziecie tutaj wpisy, które czytaliście najchętniej.
Bardzo się cieszę, że grono moich czytelników zasilają nowe osoby i razem tworzymy kreatywną społeczność w sieci. Jestem szczęśliwa, że miejsce, które stworzyłam przypadło wam do gustu.
Może nie jest to idealny blog, ale taki właśnie był mój zamiar. Chciałam stworzyć miejsce, do którego będzie mógł zaglądnąć każdy, a publikowane treści będę inspirować, rozczulać i zachęcać do działania.

Co zatem czytaliście najczęściej?

Ogromną popularnością cieszyły się moje podróżnicze wpisy. Zakładka ,,na szlaku” była Waszym numerem jeden. Tak duży odzew sprawił, że wspólnie z mężem postanowiliśmy to wykorzystać i przygotować dla was coś extra. Jeszcze nie mogę zdradzić szczegółów, ale obiecuję, że już niedługo opowiem, co dla was szykujemy. Fakt, że górskie wyprawy podobają się moim Czytelnikom cieszy ogromnie. Fantastycznie, że tak jak ja, kochacie wędrówki. Obiecuję, że nowy 2020 rok przyniesie mnóstwo nowych wyzwań, a w moich planach nowe szlaki i góry do zdobycia. Mam nadzieję, że będziecie razem ze mną.

Kobieta kreatywna na szlaku

Numerem dwa, wśród waszych typów była zakładka inspiracje. Zauważyłam, że bardzo podobają się wam teksty, które inspirują, pobudzają do kreatywnego działania. Bardzo się cieszę. Przyznam się szczerze, że też lubię tę kategorię na blogu i bardzo chętnie do tego tworzę treści. Organizacja czasu, praktyczne porady, ,,polecajki” są przez was pozytywnie odbierane. Cieszę się, że możemy się wspólnie inspirować.

Numer trzy to zakładka ,,kulturalnie”. Recenzje książek to nie tylko zacisze dla moli książkowych, czytają ją ludzie w każdym wieku. Wiele razy dostawałam od was wiadomości, że moje recenzje sprawiły, że zdecydowaliście się na zakup książek, które ja polecam. To podwójna radość. Po pierwsze lubicie czytać moje recenzje, a po drugie sami sięgacie do słowa pisanego.

Recenzje książek

Nowy, nadchodzący rok niesie nowe nadzieje i pomysły. Z całego serca dziękuję za każdy przejaw wsparcia, za inspiracje, ciepłe komentarze i prywatne wiadomości.
Na początku, gdy w mojej głowie zrodził się pomysł na bloga, nie przypuszczałam, że tak się to rozwinie. Myślałam, że to będzie tylko baza moich myśli i pomysłów i że nikt do tego nie zaglądnie.
Pamiętam, jak bardzo ucieszyłam się, gdy miałam pierwszą setkę obserwujących na facebooku i instagramie. Co to była za radość :) Później pojawiali się kolejni, kolejni, kolejni... Dziękuję.

Wiele z was poleca mojego bloga swoim znajomym zapraszając ich do polubienia strony. Za to też bardzo dziękuję. Jesteście niesamowici. Dzięki wam z każdym dniem utwierdzam się w przekonaniu, że to ma sens i te moje ,,pisadełko” KTOŚ czyta :)

Kochani!
Miało być krótko, bo pewnie większość z was szykuje się na imprezę sylwestrową. Nie będę się zatem więcej rozpisywać. Jeszcze raz dziękuję, że tutaj jesteście i do zobaczenia w Nowym Roku.

Niech nadchodzący rok będzie owocny we wszystko, co najlepsze. Niech przyniesie radość, inspiracje i mnóstwo nowych, fantastycznych pomysłów. Tulę do serducha :)

Ania :)

50000 Pozostało znaków