Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

Inspiracje

Featured

Moje miejsce do relaksu

Miejsce, w którym czuję się dobrze...

Na Instagramie KONKURS!

Zapewne masz takie miejsce, w którym odpoczywasz i ładujesz swoje akumulatory. Być może jest to część domu, ogrodu, a może coś innego.
Tak naprawdę każdy, w sposób indywidualny i dobrany do siebie i swoich możliwości lubi relaksować się w znany tylko sobie sposób.

Mamy miejsce – oazę spokoju, gdzie śmiało i bez żadnych zahamowań możemy wejść w głąb swojej duszy, by oddać się rozmyślaniom.
To bardzo ważne, by dać upust swoim emocjom. Uwolniony od natłoku myśli umysł będzie pozytywnie napędzał nasze ciało, co przełoży się na efektywność wykonywanych zadań.

Osobiście mam kilka miejsc, które wybieram w zależności od potrzeby serca. Uwielbiam las i jego zieloną energię, zapach, szelest liści, śpiew ptaków. Leśne spacery to fenomenalna recepta na przytłoczone codziennością serce. Przyroda zawsze wpływa na mnie w sposób intensywny i pozytywny. Po takim leśnym wietrzeniu głowy, czuję, jakbym narodziła się na nowo.

Moje miejsce do relaksu

Gdy potrzebuję wymęczyć swoje ciało, wybieram rower i góry. Solidna dawka sportu i fizyczny wycisk pomagają wyładować negatywne emocje. Zmęczone od wysiłku ciało daje wypoczętą głowę. Zawsze im bardziej wymęczy mnie górska wędrówka, tym mocniej mam zregenerowany umysł. To zawsze działa! Przynajmniej w moim przypadku.

Kiedy mam delikatnego lenia i najzwyczajniej w świecie nie chce mi się wyciągać nosa spod koca, wówczas sięgam po książkę. W swoim fotelu, otulona milusim kocykiem odpływam w świat bohaterów książki, którą aktualnie czytam. Zapominam o codzienności i skupiam się na tym co czytam. To również miejsce, a właściwie sposób na to, by poczuć się dobrze.

Tak naprawdę każdy ma inne wibracje, oczekiwania i tylko kierując się swoimi wewnętrznymi potrzebami znajdzie miejsce, w którym będzie czuł się dobrze. Będzie to bezpieczne, dobre, dające prawdziwy odpoczynek, lekkość i uczucie wewnętrznej harmonii.

Na Instagramie, wspólnie z firmą Acha Studio Biżuterii przygotowaliśmy dla Was konkurs. Więcej szczegółów znajdziecie na moim profilu na instagramie. Warto tam zaglądnąć. Szukajcie konkursowego zdjęcia :)

Ania :)

50000 Pozostało znaków