Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

kobieta miesiaca logo

Atrakcyjna i pewna siebie

atrakcyjna

Dążenie do ideału to proces bardzo naturalny. Społeczeństwo bierze Cię ,,pod lupę” i doskonale o tym wiesz. Patrzą dosłownie na wszystko. Oceniają jak jesteś ubrana, jakie masz wykształcenie i pozycję zawodową.

Ciągle ktoś Cię punktuje. W pierwszej kolejności po wyglądzie, a dopiero później po efektach Twojej pracy. Pisząc ten post chciałabym przekonać Cię, że o tym czy poczujesz się atrakcyjna i pewna siebie zależy tylko i wyłącznie od Ciebie.
Atrakcyjna kobieta przyciąga do siebie innych ludzi, co daje jej poczucie spełnienia i szczęścia. Musisz zbudować swoje wewnętrzne poczucie wartości i w pierwszej kolejności być jedyną i niepowtarzalną sama dla siebie. Właściwie zbudowane ambicje, wiara we własne możliwości to tylko niektóre czynniki. One w przyszłości zaowocują i sprawią, że stojąc rano przed lustrem powiesz: Jestem z siebie dumna :)
Kolejną sprawą, którą chciałabym poruszyć jest oprawa i wszystko inne z nią związane.
Ja zawsze staram się postawić na kobiecość. Trzymam się też jednej podstawowej zasady: do bycia szczęśliwą nie potrzeba firmowej metki. Liczy się pomysł.

Często z małych rzeczy, które w pojedynkę nie są zbyt cool; po małej przeróbce, odrobinie kombinacji udaje się stworzyć ,,coś” niezwykłego.
Może czytając ten tekst masz wątpliwości. Myślisz, że tak się nie da. Też tak kiedyś myślałam, ale do czasu. Kiedy zmieniłam swój sposób patrzenia? Wszystko za sprawą mojej koleżanki. Kasia jest niesamowitą osobą o sercu i duszy artysty. To prawdziwa mistrzyni jeśli chodzi o umiejętne łączenie wszelakiego rodzaju dodatków. Ta Czarodziejka potrafi stworzyć coś z niczego. Tak. Kasia ma niezwykły dar i doskonale z niego korzysta. Kiedyś, gdy nie znałyśmy się jeszcze dobrze myślałam, że ona to musi fortunę wydawać na te swoje ,,cudeńka”. Owszem są rzeczy, w które musi zainwestować, ale do każdej z nich dodaje coś od siebie. Ze wspaniałym wyczuciem łączy małe z dużym, przerabia, ozdabia. Ja jestem zachwycona. Dlaczego o tym wspominam? Otóż Kasiulka zaraziła mnie tą swoją kreatywnością. Dzięki jej wsparciu zaczynam myśleć dynamiczniej, prężniej. Może i Ty znajdziesz w sobie na tyle odwagi i zaryzykujesz taką inwestycję w siebie i swój styl? Spróbuj odnaleźć siebie i poukładać kwestie związane np. z ubiorem, z wystrojem wnętrza, które Cię otacza.

Gdzie możesz znaleźć podpowiedzi? Internet – zbiór mnóstwa wskazówek stylizacyjnych. Ja lubię poszperać w necie w poszukiwaniu inspiracji. Szukam, szukam do czasu, aż znajdę tą perełkę. Mam też swoje ulubione blogi modowe. Ostatnio natrafiłam na prawdziwie wirtualne cudeńko.
Blog pewnej Ani :) (moja imienniczka hehe) pod nazwą Lady Petite:) Świetny pod każdym względem. Idealne miejsce dla kobiet z klasą. Ania ma świetny styl. Potrafi wydobyć i skomponować ciuchy tak, by nie przytłaczać atutów jakie ma, a wydobyć z siebie jak najwięcej; i kocha kapelusze :) Polecam :)

Kolejną perełką, która właściwie mnie wyszukała jest właścicielka sklepu internetowego sklep-patrycja.pl. Miałam przyjemność osobiście zobaczyć i sfotografować jej najnowszą kolekcję. W ofercie znajdziecie m.in. świetne tuniki :) Zachęcam do zaglądnięcia.
Z pewnością w przestrzeni internetowej macie też swoje ulubione miejsca, które są Wam pomocne. Chętnie posłucham Waszych podpowiedzi :)
Ze swej strony chciałabym byście pamiętały, że liczy się pomysł – Wasza kreatywność i to jest ta większa połowa sukcesu.

Ania :)

Eryka
świetny tekst :) Często pod pokrywą niezbędnych ciuchów przytłaczamy siebie. Szafa pęka w szwach a my i tak nie potrafimy ubrać się ze smakiem. chyba wezmę się teraz za porządki w mojej szafie. Mały ,,remont" zdecydowanie się jej przyda
0

50000 Pozostało znaków