Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

kulturalnie logo

Fotoobraz

Fotoobraz

Było o wywoływaniu zdjęć, o fotoksiążkach, fotozeszytach...

Dzisiaj coś zupełnie innego, ale równie fajnego :)
Często zastanawiamy się w jaki sposób udekorować ściany w mieszkaniu, by pięknie się prezentowały. Mam dla was pewną propozycję. Co powiecie na piękne fotoobrazy od Saal Digital?

Wywołane w ten sposób zdjęcia będą źródłem wspomnień i piękną ozdobą waszego mieszkania.
Fotoobraz można wywoływać w przeróżnej formie. Możesz na nim umieścić jedno - najważniejsze dla ciebie zdjęcie, albo skorzystać z opcji kolażu i zamieścić ich kilka. Ja wybrałam tą drugą opcję. Dzięki temu mogłam umieścić kilka zdjęć na jednym obrazie.

Mój fotoobraz wykonany jest na płycie PCV. Co to takiego?
,,Dzięki drukowi UV najnowszej generacji z 6-kolorami, (pierwotnie tylko 4) i 6-krotnemu utwardzaniu UV osiągamy imponującą intensywność barw przy najwyższej rozdzielczości (obraz nie jest rozpikselowany). Nawet duże powierzchnie o jednakowych kolorach prezentują się w niesamowicie nasyconych barwach, oddając przy tym detale w najwyższej rozdzielczości. Dzięki nowoczesnemu wyglądowi druki na płytach PVC nadają się szczególnie do dekoracji pomieszczeń mieszkalnych i biurowych. Znajdą zastosowanie zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz. Nasz bezpośredni druk UV jest szczególnie odporny na światło, odbarwienie a nawet na wodę. Tym samym Twoje zdjęcia idealnie będą się nadawać w miejsca o dużej wilgotności, jak np. łazienki czy kuchnie. Poza tym używamy jedynie tuszy utwardzanych promieniami UV a przez to wolnych od szkodliwych substancji lotnych VOC. Płyta PVC powstaje ze spienionego PVC, które charakteryzuje się szczególnie niską wagą i równomiernie gładką strukturą powierzchni wysokiej jakości. Tym samym płyta PVC nadaje się szczególnie na szyldy reklamowe i informacyjne oraz na targi. Najwyższą jakość osiągamy dzięki drukowi bezpośredniemu, który po utwardzeniu powierzchni łączy kolory Twojego motywu z płytą PVC. Wynikiem tego jest produkt odporny na warunki pogodowe, zmywanie czy zadrapania” - czytamy na stronie producenta :)

Bardzo się cieszę, że ściany mojego studia zdobi fen fotoobraz. To fajne rozwiązanie nie tylko estetyczne ale i reklamowe. Dzięki temu przychodzący na sesje fotograficzne klienci mogą podziwiać efekty mojej pracy, co jest świetną inwestycją na przyszłość :) Dobrze pokazany produkt mocniej trafia do klienta i przyciąga kolejnych :) Polecam :)
Ania :)

50000 Pozostało znaków