Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

Recenzje

Baśń o złej królewnie

Baśń o złej królewnie


Nauka języka angielskiego nigdy nie była taka prosta Fenomenalnie zilustrowana książka autorstwa Magdaleny Kornatowskiej to must have domowej biblioteczki Twojej pociechy. ,,Baśń o Złej Królewnie” została wydana w wersji dwujęzycznej. To doskonała zachęta nauki języków obcych dla młodych czytelników. Historia Almy – Złej Królewny jest niezwykle wciągająca, a za sprawą tekstu w dwóch językach gwarantuje fantastyczną zabawę. Dzieci czytają każde zdanie najpierw w jednym, a następnie w drugim języku. Przyswajają słówka, świetnie się przy tym bawiąc. Całość cudownie współgra z ilustracjami Katarzyny Aziukiewicz. Baśniowe Królestwo, które odkryje Twoje dziecko, będzie dla niego doskonałą lekcją.

,,Najważniejsze dla człowieka jest mieć czułe, dobre serce”

Książka zakończona jest ćwiczeniami w języku angielskim, wykreślankami, zagadkami. Dołączono do niej darmowe nagranie mp3. Twoje dziecko sprawnie opanuje nowe słówka. Książka ,,Baśń o Złej Królewnie” to doskonała propozycja aktywnej nauki języka obcego w formie zabawy. Warto rozważyć zakup tej książki. Wiedząc jak ważna jest nauka języków obcych ta książka to naprawdę dobra inwestycja w rozwój Twojego dziecka.

Ciekawa historia, piękne ilustracje, łamigłówki to pierwszy krok do tego, by Twój Skarb pokochał naukę języka angielskiego.

Ania :)

50000 Pozostało znaków