Kobiecy blog
Na szlaku
Blog dla kobiet
Kobiecy blog

Kobieta kreatywna - Blog dla kobiet

nowy_slajd.jpg
kobieta-czolowka.jpg
previous arrow
next arrow

kulturalnie logo

Featured

Piękno ukryte w kadrze - fotozeszyt

Piękno ukryte w kadrze - fotozeszyt

O swojej pasji do fotografowania pisałam już setki razy.

Od jakiegoś czasu staram się na bieżąco dzielić z Wami nowinkami z rynku fotograficznego. O cudownej fotoksiążce mogliście przeczytać TUTAJ.
Dzisiaj pora na fotozeszyt. Pewnie zastanawiasz się, cóż to takiego jest. Też długo dumałam, co to za fotograficzny twór, bo nazwa brzmi dość tajemniczo.

W moim portfolio codziennie pojawiają się nowe portrety. Staram się udoskonalać swoja ofertę, dbać o to, by oprawa fotografii, którą przekazuję klientowi, była bardzo profesjonalna. Dlatego zdecydowałam się na przetestowanie fotozeszytu od Saal Digital.

Piękny fotozeszytFotozeszyt
Strony fotozeszytu łączone są z matową folią ochronną przez spiralowe łączenie wysokiej jakości. Dzięki temu możliwe jest płaskie otwieranie stron. Jeśli chcecie, możecie obracać strony całkowicie.
Każda strona składa się ze stabilnego papieru premium. Dzięki 6-kolorowemu drukowi, kolory są niezwykle ostre. Fotozeszyt dostępny jest w wielu różnych formatach.

To bardzo praktyczne rozwiązanie. Szukałam stabilnej i praktycznej oprawy na moje zdjęcia, by klienci podczas ich oglądania nie mięli żadnych problemów. Rzeczywiście fotozeszyt spełnił moje oczekiwania.

Osoby, które odwiedzają moje studio często sięgają po ten produkt. Zdjecia, które się w nim prezentują wyglądają doskonale, kolory są prawidłowo nasycone, niczym nie odbiegają od tych , jakie stworzyłam w procesie edycji. Bardzo się cieszę, ze kolejny raz nie zawiodłam się na tej firmie. To bardzo solidny produkt, będę go proponować swoim klientom.

50000 Pozostało znaków